AmberOne – Autostrada A1

SPRAWDŹ AmberGO!
NOWY SYSTEM PŁATNOŚCI

System automatycznego poboru opłat bez biletów i bez dokonywania płatności na bramkach!

KALKULATOR OPŁAT
AmberOne Autostrady A1

Oblicz cenę przejazdu

Aplikacje

Aplikacje, dzięki którym dowiesz się, m.in. co aktualnie dzieje się na trasie, czy jak udzielić pierwszej pomocy w razie wypadku, a dla najmłodszych gra interaktywna umilająca podróż.

AmberOne

Aplikacja mobilna AmberOne ułatwia podróżowanie naszą autostradą. Podróżni mają szybki dostęp do bieżących wiadomości z trasy, kalkulator opłat i informacje turystyczne. Aplikacja pełni też funkcję pośrednika do AmberGO: wystarczy kliknięcie, by zobaczyć i móc wybrać spośród wszystkich aktualnie dostępnych aplikacji, obsługujących płatności automatyczne.

Inną cenną dla bezpieczeństwa w podróży wartością aplikacji AmberOne jest komunikat „push” o zagrożeniu w przypadku zatrzymania się na autostradzie poza obszarem dozwolonym. Działa ona na całym odcinku AmberOne Autostrady A1, z wyłączeniem obszarów MOP, PPO i SPO. To unikalna funkcjonalność: w przypadku awaryjnego zatrzymania pojazdu na autostradzie użytkownik otrzymuje powiadomienie „push”, czyli pojawiającą się na ekranie telefonu informację o zagrożeniu wraz z graficzną instrukcją zasad bezpieczeństwa.

Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Play oraz Apple AppStore.

Pierwsza Pomoc A1

Aplikacja Pierwsza Pomoc A1 to zestaw nagrań i instrukcji graficznych przypominających krok po kroku podstawowy schemat udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku drogowego. Aby ułatwić poruszanie się po aplikacji w sytuacjach ekstremalnych zrezygnowaliśmy ze wszystkich zbędnych przycisków. Przez cały czas korzystania z aplikacji użytkownik będzie słyszał wskazówki audio, które będą prowadziły go przez wszystkie kroki.

Działanie pod wpływem stresu zmniejsza bezpieczeństwo, dlatego mamy nadzieję, że stworzona przez nas aplikacja na telefon będąca esencją kursu, w razie potrzeby zawsze będzie pod ręką. Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Play.

 

Ambroży w podróży

Z myślą o najmłodszych użytkownikach autostrady przygotowano grę interaktywną Ambroży w podróży. Gra w prosty sposób uczy, że pas awaryjny służy wyłącznie dla służb ratowniczych i pojazdów uszkodzonych  oraz że maksymalna prędkość na autostradzie to 140 km/h. Gra dostępna jest za darmo w sklepie Play i Apple AppStore.